3352T-1-105LF
Numărul produsului DigiKey
3352T-105LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3352T-1-105LF
Descriere
THUMBWHEEL POT 1M OHM 0.5W TOP
Descriere detaliată
1 MOhms 0,5W, 1/2W Orificiu străpuns Potențiometru cu rotiță Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3352T-1-105LF Modele
Toleranță
±20%
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,350" diam. x 0,150" Î (8,89mm x 3,81mm)
Rezistență
1 MOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W