3352T-1-102LF
Numărul produsului DigiKey
3352T-102LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3352T-1-102LF
Descriere
THUMBWHEEL POT 1K OHM 0.5W TOP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms 0,5W, 1/2W Orificiu străpuns Potențiometru cu rotiță Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3352T-1-102LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Toleranță
±20%
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,350" diam. x 0,150" Î (8,89mm x 3,81mm)
Stare piesă
Activ
Terminație
Pini PC
Rezistență
1 kOhms
Tip montare
Orificiu străpuns
Putere (wați)
0,5W, 1/2W