3313J-1-104E
Numărul produsului DigiKey
3313J-104ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
3313J-104ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3313J-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3313J-1-104E
Descriere
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms 0,125W, 1/8W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3313J-1-104E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,125W, 1/8W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,138" x 0,126" fațetă (3,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±20%