3314J-1-202E
Numărul produsului DigiKey
3314J-202ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
3314J-202ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3314J-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3314J-1-202E
Descriere
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 kOhms 0,25W, 1/4W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3314J-1-202E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
2 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 0,177" x 0,177" fațetă (4,50mm x 4,50mm)
Toleranță
±20%