3299Z-1-104LF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 200
Fișă de date
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 1.742
Fișă de date
În stoc: 0
100 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare laterală
3299Z-1-104LF
Numărul produsului DigiKey
3299Z-104LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3299Z-1-104LF
Descriere
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3299Z-1-104LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Număr de rotații
25.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
100 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,395" x 0,240" fațetă (10,03mm x 6,10mm)
Toleranță
±10%