3299X-1-104LF
Numărul produsului DigiKey
3299X-104LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3299X-1-104LF
Descriere
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3299X-1-104LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
25.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
100 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,395" x 0,240" fațetă (10,03mm x 6,10mm)
Toleranță
±10%