3299X-1-503LF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 365
Similar
Nidec Components
În stoc: 80
50 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare laterală
3299X-1-503LF
Numărul produsului DigiKey
3299X-503LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3299X-1-503LF
Descriere
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3299X-1-503LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
50 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,395" x 0,240" fațetă (10,03mm x 6,10mm)
Toleranță
±10%