3006P-1-104LF
Numărul produsului DigiKey
3006P-104LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3006P-1-104LF
Descriere
TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 15.0 Rotație Reglare laterală
Modele EDA/CAD
3006P-1-104LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
100 kOhms
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,250" x 0,190" fațetă (6,35mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%