3006P-1-103LF
Numărul produsului DigiKey
3006P-103LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3006P-1-103LF
Descriere
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 15.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3006P-1-103LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
15.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,250" x 0,190" fațetă (6,35mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%