VOF-20B-S15 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 1,3A 85 – 264V c.a. Intrare
VOF-20B-S15
Numărul produsului DigiKey
VOF-20B-S15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-20B-S15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 20W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
VOF-20B-S15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
20 W
Producător
Bel Power Solutions
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
85,85%
Tip
Cadru deschis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,33" L x 1,67" l x 0,90" Î (59,2mm x 42,3mm x 22,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
Schemă CB, EN, FCC, IEC, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
1,3A