SWM12-24-EV-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SWM12-24-EV-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWM12-24-EV-P5
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Bel Power Solutions
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Europa
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
CEE 7/16
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,11" L x 1,62" l x 1,11" Î (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Număr standard
C22.2 nr. 60601-1; 55024; 55032 clasa B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Putere (wați)
12 W