SDI90-24-U-P5R
Numărul produsului DigiKey
179-SDI90-24-U-P5R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI90-24-U-P5R
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDI90-24-U-P5R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)
Producător
Bel Power Solutions
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică R/A, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,94" L x 2,52" l x 1,42" Î (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Curent - Ieșire (Max)
3,75A
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Putere (wați)
90 W