SDI90-24-U-P5
SDI90-24-U-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI90-24-U-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SDI90-24-U-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI90-24-U-P5
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Descriere detaliată
24V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
SDI90-24-U-P5 Modele
Polarizare
Centru pozitiv
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Mărime/Dimensiune
5,94" L x 2,52" l x 1,42" Î (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Tensiune - Ieșire
24V
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
3,75A
Greutate
1,1lb (499g)
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)