SDI36-24-UC-P6 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
24V 36 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon Intrare
SDI36-24-UC-P6
Numărul produsului DigiKey
SDI36-24-UC-P6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI36-24-UC-P6
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SDI36-24-UC-P6 Modele
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,97" l x 1,30" Î (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Putere (wați)
36 W