PSK-S60B-12-PB
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-S60B-12-PB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-S60B-12-PB
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 5A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
PSK-S60B-12-PB Modele
Putere (wați)
60 W
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,14" L x 2,14" l x 1,41" Î (54,3mm x 54,3mm x 35,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61000-6-3; 61000-6-4; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±1%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
5A