PSK-20D-15-T nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 72
Fișă de date
În stoc: 89
În stoc: 0
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-20D-15-T
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-20D-15-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-20D-15-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PSK-20D-15-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
1.33 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Tavă
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
15V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
2,99" L x 1,24" l x 1,29" Î (76,0mm x 31,5mm x 32,8mm)