PSK-10D-15
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-10D-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-10D-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 660mA 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
PSK-10D-15 Modele
Putere (wați)
10 W
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
84%
Pachet/cutie
Modul 6-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,57" L x 1,00" l x 0,83" Î (40,0mm x 25,4mm x 21,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
660mA