VOF-S12C-15
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-S12C-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-S12C-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
VOF-S12C-15 Modele
Categorie
Curent - Ieșire 1
800 mA
Prod.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
85%
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
2,15" L x 1,00" l x 0,55" Î (54,6mm x 25,4mm x 14,0mm)