PSK-10D-12 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 25
Fișă de date
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 830mA 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-10D-12
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-10D-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-10D-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PSK-10D-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
10 W
Producător
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
84%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 6-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,57" L x 1,00" l x 0,83" Î (40,0mm x 25,4mm x 21,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
830mA