VOF-S12B-12
VOF-S12B-12
VOF-S12B-12
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-S12B-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-S12B-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 1A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
VOF-S12B-12 Modele
Putere (wați)
12 W
Producător
Bel Power Solutions
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
85%
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,00" l x 0,85" Î (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, EN, FCC, IEC, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±1%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
1A