MBC75-1012L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru MBC75-1012L nu este disponibilă
MBC75-1012L
Numărul produsului DigiKey
179-MBC75-1012L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBC75-1012L
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 75W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a., 390V c.c. Intrare
Fișă de date
Modele EDA/CAD
MBC75-1012L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Medical
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 390V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (76,2mm x 50,8mm x 25,4mm)