LFMWLP75-1301
Numărul produsului DigiKey
179-LFMWLP75-1301-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LFMWLP75-1301
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 75W
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a., 390V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LFMWLP75-1301 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 390V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (76,2mm x 50,8mm x 25,4mm)