Q4XTULAF300-Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-Q4XTULAF300-Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q4XTULAF300-Q8
Descriere
SENSOR OPTICAL 4-11CM ANALOG
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor optic 0,98" – 11,81" (3 – 30cm) Analogic Ieșire
Modele EDA/CAD
Q4XTULAF300-Q8 Modele
Categorie
Tip ieșire
Analogic
Tensiune - Alimentare
12V – 30V
Serie
Tensiune - Diferență ieșire (tipică) la distanță
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Ieșire (tipică) la distanță
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Distanță detectare
0,98" – 11,81" (3 – 30cm)