Q4XTBLAF300-Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-Q4XTBLAF300-Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q4XTBLAF300-Q8
Descriere
SENSOR OPTICAL 3-30CM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor optic 0,98" – 11,81" (3 – 30cm) – Ieșire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
Q4XTBLAF300-Q8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ieșire
Producător
Banner Engineering Corporation
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Serie
Tensiune - Diferență ieșire (tipică) la distanță
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Ieșire (tipică) la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Distanță detectare
0,98" – 11,81" (3 – 30cm)