AWP-50-7240-T
AWP-50-7240-T
AWP 50-7240-T
Numărul produsului DigiKey
HKC50H-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AWP 50-7240-T
Descriere
CONN SOCKET 50POS IDC GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu –
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Assmann WSW Components
Tip fixare
Ambalaj
Tavă
Terminație cablu
IDC
Stare piesă
Activ
Tip fir
Cablu panglică
Tip conector
Soclu
Diametru fir
Tip contact
Soclu tip mamă
Caracteristici
Alimentare, Cheie de polarizare
Număr de poziţii
50
Finisaj contact
Auriu
Pas
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact
Flash
Număr de rânduri
2
Culoare
Gri
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)