Q14P1CXXSB24E_View2
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
Numărul produsului DigiKey
679-4171-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q14P1CXXSB24E
Descriere
LED PNL IND BLUE CLEAR SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Albastru Transparent – 24V 20mA Papuc lipit
Dimensiuni decupare panou
0,55" (14,00mm)
Ambalaj
Vrac
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Valoare nominală în milicandele
2500mcd
Culoare lampă
Albastru
Unghi de vizualizare
Culoare lentilă
Incolor
Stil terminație
Papuc lipit
Transparență lentilă
Transparent
DC
Caracteristici
Tensiune
24V
Număr produs de bază
Curent
20mA