Q14P1CXXHO24E
Numărul produsului DigiKey
679-3693-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q14P1CXXHO24E
Descriere
LED PNL IND ORANGE DIFF QUK CON
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Portocaliu Difuzat – 24V 20mA Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Dimensiuni decupare panou
0,55" (13,97mm)
Ambalaj
Tavă
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Valoare nominală în milicandele
850mcd
Culoare lampă
Portocaliu
Unghi de vizualizare
Culoare lentilă
Portocaliu
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Transparență lentilă
Difuzat
DC
Caracteristici
Tensiune
24V
Număr produs de bază
Curent
20mA