LTC6655BHMS8-2.5#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
505-LTC6655BHMS8-2.5#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-LTC6655BHMS8-2.5#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-LTC6655BHMS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTC6655BHMS8-2.5#TRPBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,025% 8-MSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTC6655BHMS8-2.5#TRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
0,25ppmp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
0,67ppmrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
13,2V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
7,5mA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Curent - Ieșire
5 mA
Pachet dispozitiv furnizor
8-MSOP
Toleranță
±0,025%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
2ppm/°C