LT3065HMSE-1.8#TRPBF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Analog Devices Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 12-MSOP-EP
12 TSSOP EP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3065HMSE-1.8#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
LT3065HMSE-1.8#TRPBF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LT3065HMSE-1.8#TRPBF
Descriere
IC REG LIN 1.8V 500MA 12-MSOP-EP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT3065HMSE-1.8#TRPBF Modele
Curent - În repaus (Iq)
110 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare (Max)
25 mA
PSRR
74dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Limită curent, Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
12-TSSOP (0,118", 3,00mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
12-MSOP-EP
Cădere de tensiune (Max)
0,51V la 500mA