LT3065HMSE-1.8#PBF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Analog Devices Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 12-MSOP-EP
12 TSSOP EP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3065HMSE-1.8#PBF
Numărul produsului DigiKey
LT3065HMSE-1.8#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT3065HMSE-1.8#PBF
Descriere
IC REG LIN 1.8V 500MA 12-MSOP-EP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT3065HMSE-1.8#PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
110 µA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
25 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
74dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Limită curent, Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
12-TSSOP (0,118", 3,00mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
12-MSOP-EP
Cădere de tensiune (Max)
0,51V la 500mA