LT1461CIS8-3.3#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
LT1461CIS8-3.3#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT1461CIS8-3.3#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT1461CIS8-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1461CIS8-3.3#TRPBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,08% 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1461CIS8-3.3#TRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
8ppmp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
9,6ppmrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
3,8V – 20V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
70µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Ieșire
100 mA
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Toleranță
±0,08%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
12ppm/°C