LT1461CIS8-3.3#PBF
Numărul produsului DigiKey
LT1461CIS8-3.3#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1461CIS8-3.3#PBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,08% 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1461CIS8-3.3#PBF Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
8ppmp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
9,6ppmrms
Ambalaj
Tub
Tensiune - Intrare
3,8V – 20V
Curent - Alimentare
70µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Ieșire
100 mA
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Toleranță
±0,08%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
12ppm/°C