LT1460HCS3-2.5#TRMPBF
Numărul produsului DigiKey
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1460HCS3-2.5#TRMPBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,2% SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1460HCS3-2.5#TRMPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
4ppmp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
4ppmrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
3,4V – 20V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
175µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Ieșire
40 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±0,2%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
20ppm/°C