MAX6035AAUR25+T
Numărul produsului DigiKey
MAX6035AAUR25+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MAX6035AAUR25+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MAX6035AAUR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX6035AAUR25+T
Descriere
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,2% SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX6035AAUR25+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
21µVp-p
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
20µVrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
4,4V – 33V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
95µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±0,2%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
30ppm/°C