ADP7118ACPZN1.8-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7118ACPZN1.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7118ACPZN1.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7118ACPZN1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7118ACPZN1.8-R7
Descriere
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADP7118ACPZN1.8-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
140 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
88dB – 50dB (10kHz – 1MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-UDFN, CSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-LFCSP-UD (2x2)
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA