ADP1720ARMZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP1720ARMZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 50mA 8-MSOP
Modele EDA/CAD
ADP1720ARMZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
80 µA
Curent - Alimentare (Max)
2.115 mA
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
28V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)