ADP165AUJZ-1.2-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP165AUJZ-1.2-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP165AUJZ-1.2-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP165AUJZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP165AUJZ-1.2-R7
Descriere
IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT-23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADP165AUJZ-1.2-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
2.4 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6.2 µA
PSRR
72dB – 62dB (100Hz – 1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V