MCP1711T-12I/OT
Numărul produsului DigiKey
MCP1711T-12I/OTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1711T-12I/OTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1711T-12I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1711T-12I/OT
Descriere
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Curent - În repaus (Iq)
1.27 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1.8 µA
Funcții de control
Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
1,93V la 150mA