ADP150AUJZ-2.5-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP150AUJZ-2.5-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP150AUJZ-2.5-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP150AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP150AUJZ-2.5-R7
Descriere
IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADP150AUJZ-2.5-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
22 µA
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 150mA