ADA4610-2ARZ-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADA4610-2ARZ-R7
Descriere
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
J-FET Amplificator 2 Circuit Șină la șină 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADA4610-2ARZ-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
400 µV
Prod.
Curent - Alimentare
1,6mA (x2 canale)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
79 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
10 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
30 V
Număr de circuite
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip ieșire
Șină la șină
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
61V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
16.3 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Lățime de bandă -3 dB
9.5 MHz