ADA4610-2ARZ-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADA4610-2ARZ-R7 |
Descriere | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | J-FET Amplificator 2 Circuit Șină la șină 8-SOIC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADA4610-2ARZ-R7 Modele |
Categorie | Tensiune - Decalaj intrare 400 µV |
Prod. | Curent - Alimentare 1,6mA (x2 canale) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Ieșire/Canal 79 mA |
Stare piesă Activ | Tensiune - Interval (min.) 10 V |
Tip amplificator | Tensiune - Interval (max.) 30 V |
Număr de circuite 2 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip ieșire Șină la șină | Tip montare Montare pe suprafață |
Viteză de salt 61V/µs | Pachet/cutie 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) |
Produs cu amplificare lățime de bandă 16.3 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOIC |
Lățime de bandă -3 dB 9.5 MHz | Număr produs de bază |