ADA4610-1ARJZ-R2
Numărul produsului DigiKey
ADA4610-1ARJZ-R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADA4610-1ARJZ-R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADA4610-1ARJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADA4610-1ARJZ-R2
Descriere
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
J-FET Amplificator 1 Circuit Șină la șină SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADA4610-1ARJZ-R2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
400 µV
Prod.
Curent - Alimentare
1,6mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
79 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
9 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
30 V
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip ieșire
Șină la șină
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
61V/µs
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Produs cu amplificare lățime de bandă
16.3 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Lățime de bandă -3 dB
9.5 MHz