AD8250ARMZ-R7
Numărul produsului DigiKey
AD8250ARMZ-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
AD8250ARMZ-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AD8250ARMZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AD8250ARMZ-R7
Descriere
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Instrumentație Amplificator 1 Circuit Apăsare-tragere 10-MSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AD8250ARMZ-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
70 µV
Prod.
Curent - Alimentare
4,1mA
Serie
Curent - Ieșire/Canal
37 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Interval (min.)
10 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
30 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Apăsare-tragere
Pachet/cutie
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Viteză de salt
25V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
10-MSOP
Lățime de bandă -3 dB
10 MHz