AD8250-EVALZ
Numărul produsului DigiKey
AD8250-EVALZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AD8250-EVALZ
Descriere
EVAL BOARD FOR AD8250
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AD8250 Unic – 1 Canale per CI Instrumentație Placă de evaluare amplificator
Categorie
Lățime de bandă -3 dB
10MHz
Producător
Analog Devices Inc.
Produs cu amplificare lățime de bandă
Serie
Curent - Ieșire/Canal
37mA
Ambalaj
Cutie
Curent - Alimentare (IC principal)
4,1mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±)
10V – 30V, ±5V – 15V
Canale per IC
Unic – 1
IC/piesă utilizată
AD8250
Tip amplificator
Instrumentație
Conținut
Placă (plăci)
Tip ieșire
Un singur capăt
Notă
Viteză de salt
25V/µs