AD5292BRUZ-20
Numărul produsului DigiKey
505-AD5292BRUZ-20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AD5292BRUZ-20
Descriere
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 20k Ohm 1 Circuit 1024 Ramificații SPI Interfață 14-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AD5292BRUZ-20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Nevolatil
Producător
Analog Devices Inc.
Tensiune - Alimentare
9V – 33V, ±9V – 16,5V
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Pin în cascadă
Stare piesă
Activ
Toleranță
±1%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
35ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Potențiometru
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Număr de circuite
1
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Număr de derivații
1024
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C