ADP7158ARDZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7158ARDZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 2A 8-SOIC-EP
Modele EDA/CAD
ADP7158ARDZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
8 mA
Curent - Alimentare (Max)
14 mA
PSRR
70dB – 50dB (1kHz – 1MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC-EP
Cădere de tensiune (Max)
0,28V la 2A