MAX6070AAUT33+T
Numărul produsului DigiKey
MAX6070AAUT33+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MAX6070AAUT33+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MAX6070AAUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX6070AAUT33+T
Descriere
IC VREF SERIES 0.04% SOT6
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,04% SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MAX6070AAUT33+T Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
10µVp-p
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
6µVrms
Tensiune - Intrare
3,5V – 5,5V
Curent - Alimentare
330µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Toleranță
±0,04%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
6ppm/°C