MAX22503EASD+
Numărul produsului DigiKey
MAX22503EASD+-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX22503EASD+
Descriere
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1/1 Emițător-receptor Plin RS422, RS485 14-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX22503EASD+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Histereză receptor
250 mV
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Rată date
100Mbps
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip
Emițător-receptor
Tip montare
Montare pe suprafață
Protocol
RS422, RS485
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)