MAX22502EATC+T
Numărul produsului DigiKey
MAX22502EATC+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MAX22502EATC+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MAX22502EATC+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX22502EATC+T
Descriere
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 12TDFN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1/1 Emițător-receptor Plin RS422, RS485 12-TDFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX22502EATC+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Histereză receptor
250 mV
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Rată date
100Mbps
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C