LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
Descriere
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb 8200K Indicație cu leduri – discretă 3,3V 2-SMD, Derivație J
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Galben
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,80mm L x 1,20mm l
Stil lentilă
Înălțime (Max)
0,90mm